Kontakte

Adresa: Bulevardi “Gjergj Fishta”, Nd.70, H.1, Njësia Bashkiake Nr.7, Kodi Postar 1023, Tiranë, Shqipëri

  info@uet.edu.al     +355 68 90 37 765  +355 68 20 16 616

Presidenti Rektori Administratori
Prof. Dr. Adrian Civici Prof. Dr. Tonin Gjuraj Prof. Asoc. Dr. Arbi Agalliu
adrian.civici@uet.edu.al tonin.gjuraj@uet.edu.al arbi.agalliu@uet.edu.al
Zv. Rektor për Shkencën  dhe Metodologjinë Zv.Rektor për kërkimin Shkencor  Zyra e Burimeve Njerëzore
 Prof. Dr. Drita Kruja Prof. Dr. Agim Kukeli Av. Enkeleda Malaj
drita.kruja@uet.edu.al agim.kukeli@uet.edu.al enkeleda.malaj@uet.edu.al
Sekretaria e Përgjithshme Zv. Administratori Zyra e Standardit dhe Cilësisë
Dr. Besarta Vladi Dr. Agim Kasaj Elda Papa
besarta.vladi@uet.edu.al agim.kasaj@uet.edu.al elda.papa@uet.edu.al
Dekane e Studentëve  Zyra e Kontratave
Odeta Cacaj Anisa Vasili
odeta.cacaj@uet.edu.al avasili@uet.edu.al